Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Döner Robotu Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Döner robotu satın almayı düşünüyor ve avantajlarını merak ediyorsanız ya da işletmeniz için en doğru döner robotunun hangisi olduğunu öğrenmek istiyorsanız, bu yazımızda vereceğimiz bilgilerle doğru kararı verebilirsiniz.

Döner Robotu Çeşitleri

Döner robotları, endüstriyel döner robotu ve fast food döner robotu olmak üzere ikiye ayrılır. İşletmeniz için en uygun döner robotu çeşidini belirlemekle işe başlayabilirsiniz.

Endüstriyel Döner Robotları: Bu robotlar, yüksek kapasiteleri (250 KG, 350 KG vb.) sayesinde et ve döner üretim tesislerinde kullanıma uygundur. Uzun süre boyunca kesim yapabilen bu robotlar, üretim hattına entegre edilerek dönerin pişirilmesinden kesilmesine, ısıtılmasından paketlenmeye kadar olan süreçleri gerçekleştirir. Eğer işletmeniz bir döner ve et üretim tesisi ise Döner Robotum endüstriyel döner robotları sizin için ideal bir tercihtir.

Fast Food Döner Robotları: Endüstriyel döner robotlarına kıyasla daha düşük kapasiteli (30 KG ila 150 KG arasında) olan bu robotlar, fast food döner işletmeleri için uygundur. Hızlı servis imkanı sunarak ürününüzü sürekli sıcak tutar ve müşteri memnuniyetini artırır. Eğer işletmeniz bir fast food döner işletmesi ise Döner Robotum fast food döner robotları sizin için doğru tercihtir.

Üretim Kapasitesi

Hangi döner robotu çeşidinin işletmenize uygun olduğuna karar verdikten sonra, hedeflediğiniz üretim kapasitesini göz önünde bulundurmalısınız. Döner Robotum endüstriyel döner robotları 250 KG ve 350 KG kapasiteli modeller sunarken, Döner Robotum fast food döner robotları 30 KG, 40, KG, 50 KG, 100 KG, 120 KG ve 150 KG kapasiteli modellere sahiptir.

Ürün Kalitesi ve Güvenlik

Tüm ürünlerimiz, 304 kalite gıdaya uygun ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Ayrıca, tüm döner robotu modellerimiz 24 saat kesintisiz üretim imkanı sağlar, %100 emniyetlidir ve kesim hafızası ile acil stop butonu gibi özelliklere sahiptir.

Doğru döner robotunu seçtiğinize karar verdiyseniz, şimdi bir döner robotu sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşletmenizin ihtiyacına uygun döner robotunu seçmek, hem verimliliğinizi artıracak hem de müşteri memnuniyetinizi en üst düzeye çıkaracaktır.